Książka stanowi cudowny przedmiot, dzięki któremu świat poczęty w umyśle pisarza przenika do umysłu czytelnika... Każda książka żyje tyle razy, ile razy została przeczytana.
Blog > Komentarze do wpisu

Seria JUTRO (5) - GORĄCZKA - John Marsden

Jutro5

Wydawnictwo Znak rok 2011

stron 267

Wprawdzie Wyzwanie JUTRO już się zakończyło, ale ja, tak jak sobie postanowiłam, dalej kontynuuję czytanie, przynajmniej tej serii, która wciągnęła mnie niesamowicie. Niestety te książki cieszą się takim powodzeniem, że muszę je zamawiać/rezerwować w bibliotece, a na obecne dwie części czekałam prawie miesiąc. O czymś to chyba świadczy :)

Seria JUTRO jest jedną z najbardziej poczytnych książek John'a Marsdena i to nie tylko przez młodzież. Już czuję niezadowolenie z faktu, że pozostały mi do przeczytania jeszcze tylko dwie części tej świetnej lektury.

W tym wpisie nie napiszę, jakie emocje wywołała we mnie kolejna część, ponieważ, tak jak postanowiłam wcześniej, po każdej przeczytanej części będę dzieliła się moimi spostrzeżeniami pod wpisem głównym czyli:

Seria JUTRO - John Marsden / Wyzwanie JUTRO (11),

bo tak jak zauważyłam skończywszy część pierwszą, każda kolejna jest kontynuacją, więc zostawię to jako całość. Każdego, kto jeszcze nie czytał tej serii gorąco zachęcam. Czas warty przeznaczenia na tę właśnie serię.

 niedziela, 19 stycznia 2014, ewfor

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2014/01/20 12:08:12
Wyzwanie jutro zakończone? Ech znowu przegapiłam@!@@
-
2014/01/20 18:28:02
@nastoletniajaninka: Chyba zostanie Ci to wybaczone - zapracowana kobieto. Organizatorki postanowiły zakończyć tę zabawę z dniem ostatniego grudnia, ale jak ktoś ma ochotę, to może dalej czytać książki z "Jutrem" w tytule :)
-
2014/01/20 21:11:16
Ewo ja rozumiem, że za nas obie poczytałaś w ramach wyzwania?
-
2014/01/21 08:22:14
@nastoletniajaninka: :) :) :)
Lubię czytać
Artykuły
Spis moli