Książka stanowi cudowny przedmiot, dzięki któremu świat poczęty w umyśle pisarza przenika do umysłu czytelnika... Każda książka żyje tyle razy, ile razy została przeczytana.
Blog > Komentarze do wpisu

Książka zamiast kwiatka

Muszę się pochwalić, chociaż chwalenie się nie jest chwalebne, ja MUSZĘ. Delikatnie zasugerowałam moim dzieciom, że na Dzień Matki bardziej zadowoliła by mnie jakaś książka niż bukiet kwiatów, który i tak z czasem zwiędnie. Kwiatów mam w ogrodzie dostatek, więc kolejne w domu, piękne ale po cóż?

w moim ogródeczku

Mój ogródeczek już pięknieje i kolorów przybiera, a na półkach jeszcze jakieś miejsce by się znalazło.

I dostałam :) HURRRA :)

Książki zamiast kwiatków i to dwie. Po jednej od każdej pary dzieci. Mój stosik "do przeczytania" rośnie w górę i tylko jeszcze żebym miała czas i nastrój do czytania, bo tego niestety trochę mi ostatnio brakuje.

Ponieważ wybieram się w czerwcu na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki,  na którym będzie również Maria Ulatowska, to dostałam właśnie jej książki.

książki na DM

Niech tylko zrobi się ciepełko, leżaczek pod drzewem i ciepłe, babskie książki na rozluźnienie ciała i umysłu po ciężkim dniu pracy. Niczego więcej nie pragnę.

niedziela, 26 maja 2013, ewfor

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2013/05/26 23:54:21
To miłej lektury! Mój synuś niestety jest na innym etapie rozwoju... drogeria była zamknięta więc dostałam coca -colę ze swoim imieniem na etykiecie ( jest taka seria z imionami).
-
2013/05/27 01:49:25
ewfor- korzystając z sugestii mamy kompromis- chacha czyli nastoletniąjaninkę zamiast mamynastolatka2013
Lubię czytać
Artykuły
Spis moli