Książka stanowi cudowny przedmiot, dzięki któremu świat poczęty w umyśle pisarza przenika do umysłu czytelnika... Każda książka żyje tyle razy, ile razy została przeczytana.
Blog > Komentarze do wpisu

autoreklama

Nie jestem młoda, nie jestem stara, ot taka sobie. Z pewnością należę do typowych moli książkowych, co całkiem niedawno zaowocowało moją własną twórczością.

W ciągu (prawie) dwóch lat napisałam trzy książki, z których jedna została wydana przez wydawnictwo warszawskie.

Niestety przebicie się przez rynek książkowo-pisarski graniczy z cudem i:

  1. albo trzeba być wyjątkowo zdolnym,
  2. albo trzeba mieć wyjątkowe nazwisko,
  3. albo mieć znajomości,
  4. albo mieć pieniądze.

 Dużo pieniędzy.

 Jeśli chodzi o mnie to niestety nie mam ani jednego, ani drugiego, ani trzeciego, ani czwartego, więc staram się jak mogę aby wypromować swój „talent” (?) pisarski.

 Zaczęłam od self publishing.

W małym stopniu odniosłam wielki (jak dla mnie) sukces.

Teraz promuję swoje książki w kilku wydawnictwach sprzedających e-booki, ponieważ uznałam, że gdzieś trzeba się przecież pokazać.

 Początkowo myślałam o założeniu własnej strony internetowej, ale niestety w tej materii jestem laik całkowity. Na profesjonalne założenie strony mnie nie stać, a ktoś, kto obiecał mi to zrobić za darmo niestety nie ma weny i czasu.

No trudno, na razie nie mam strony, więc musi mi wystarczyć blog i odrobina cierpliwości na prowadzenie go.

 Jeżeli ktoś tutaj trafi, a ma wśród swoich znajomych kogoś, kto tak jak ja bawi się w pisarstwo, to proszę polecić mojego bloga. Z czasem będę w nim umieszczała ciekawe wskazówki dla początkujących pisarzy, tak, aby były one czytelne i zrozumiałe.

 To tyle jak na pierwszy wpis.wtorek, 08 maja 2012, ewfor

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/05/08 21:00:54
Ja piszę wiersze, a to mój blog wierszewierszykimoje.blox.pl/html
Wychodzę z założenia, że 'poezji nikt nie czyta' więc nawet nie próbuje... A poza tym te wiersze nie są aż tak świetne. Mimo wszystko blog polecam. Pozdrawiam :)
-
2012/05/09 00:15:44
ja lubię czytać wiersze i nie wiem, skąd u ciebie takie przekonanie, że nikt nie czyta wierszy? Mam wśród swoich znajomych wielu, którzy lubią czytać właśnie wiersze. Moja serdeczna przyjaciółka jest poetką. Nie pojmuję jednak tego, dlaczego pisarz robi wszystko aby wydać swoje dzieło, a poeta się przed tym wzbrania.
-
2012/05/23 22:47:39
Blog to tez dobry środek promocyjny. Trafilam tu tylko dzieki temu, ze zajrzalśs do mnie, ale zaraz umieszczę link do bloga u siebie. Zagląda do mnie kilka osób, to mam nadzieję, ze ktś tu tędy trafi.
-
2012/05/23 23:57:52
każdy krok, który zbliża mnie do potencjalnego czytelnika jest dla mnie ważny, ponieważ w ten sposób nie tylko promuję swoje książki, ale poznaję dzięki temu ciekawych ludzi.
Lubię czytać
Artykuły
Spis moli